Zatrudnię pomoc kuchenną

4 600 zł - 5 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Gdańsk Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Hotel Lido Dom Przy Plaży poszukuje pracowników na stanowisko pomoc kuchenna.

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w przygotowywaniu śniadań w hotelu

  • Pomoc w przygotowywaniu dań obiadowych

  • Pomoc w przygotowywaniu imprez okolicznościowych

  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • Znajomość języka polskiego

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra organizacja pracy oraz wysoka kultura osobista

  • Punktualność i umiejętność pracy w grupie

  • Aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna

Oferujemy:

  • Umowę o prace lub umowę zlecenie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca w miłym zespole

  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności

  • Posiłki pracownicze

19 mar 2024;   from: www.olx.pl