Kucharz do Kebaba

Osoba fizyczna (prywatna)
Zamość Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Do naszego lokalu przy ul. Przemysłowa 4E "Kebaba Wypas" poszukujemy osoby na stanowisko KUCHARZ. Nie wymagamy doświadczenia, ale pomożemy Ci je zdobyć. Wystarczy tylko otwartość na działanie w grupie i duża chęć do pracy.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:
* przygotowywanie kebabów, praca na sali.
* przyjmowanie zamówień
* sbanie o porzadek w miejscu pracy

Praca 3-4dni w tygodniu. System zmianowy.

OCZEKUJEMY:
- otwartości i komunikatywności
- pozytywnej energii
- dokładności, odpowiedzialności i zaangażowania.

Dobra stawka godzinna + premia uzależniona od utargu.

CV można też składać w lokalu.
18 kwi 2024;   from: www.olx.pl