Sortowanie Paczek (Bielsko-Biała /Czechowice-Dziedzice) TYGODNIÓWKI

TWG Polska Sp. z o.o.
Bielsko-Biała Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Dołącz do Naszego Zespołu na Magazynie Kurierskim!

Lokalizacje pracy:

  • Opcja 1: Bielsko-Biała: ul. Księdza Londzina

  • Opcja 2: Czechowice-Dziedzice: ul. Beskidzka

Dostępne zmiany pracy:

  • Zmiana popołudniowa: Rozpoczęcie między 13:00 a 15:00, zakończenie o 21:00 lub 22:00

  • Zmiana nocna: Rozpoczęcie między 23:30 a 2:00, zakończenie o 8:00 lub 9:00

Opis stanowiska:

  • Sortowanie paczek według wyznaczonego schematu

  • Kontrola przesyłek przekierowanych i doręczonych

  • Pakowanie przesyłek oraz przygotowanie do wysyłki zgodnie ze standardami jakości

  • Obsługa wózków platformowych i klatek transportowych

Wymagania:

  • Ukończenie 18. roku życia

  • Dyspozycyjność w wybranych godzinach zmian nocnych lub popołudniowych

  • Możliwość dojazdu do miejsca pracy

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie:

  • Tygodniowe wypłaty

  • Premie frekwencyjne, wypłacane pod koniec miesiąca w ostatniej tygodniówce

  • Zainteresowany/a?

18 kwi 2024;   from: www.olx.pl