Kucharz (k/m) w Restauracji Nobu

Osoba fizyczna (prywatna)
Warszawa Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Nobu, to najbardziej ceniona japońska restauracja na świecie, słynąca z innowacyjnego podejścia do kuchni Kraju Kwitnącej Wiśni, jednocześnie wprowadzająca do niej południowo-amerykańskie smaki. Goście Nobu Warsaw będą mogli delektować się popisowymi daniami restauracji Nobu, takimi jak czarny dorsz z miso i seriola z papryczką jalapeño. Spróbują także zaskakujących kulinarnych kreacji, zainspirowanych polską tradycją, do których powstania wykorzystujemy lokalne składniki. A wszystko to serwujemy w stylowej, nowoczesnej sali restauracyjnej, w dwóch prywatnych salach jadalnych oraz przy ekskluzywnym stole, jakim jest Chef's Table

KUCHARZ

Główne obowiązki:

  • przygotowywanie posiłków zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • racjonalne gospodarowanie produktami,
  • dbałość o porządek w miejscu pracy,
  • przestrzeganie zasad haccp i bhp

Od kandydatów oczekujemy:

  • pasji do gotowania
  • doświadczenia jako kucharz
  • zaangażowania
  • umiejętności pracy w zespole
  • chęci nauki
  • gotowości do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w zgranym zespole
  • ciągłe doskonalenie umiejętności
6 wrz 2021;   from: www.olx.pl