Automatyk (Utrzymanie Ruchu) - Oferta pracy stałej

Adecco Poland Sp. z o.o.
Krosno Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest
częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat
doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło
setki tysięcy pracowników i otworzyło w naszym kraju ponad 45 biur. W bazie Adecco znajduje się
ponad 350 tysięcy kandydatów. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:
• Przeprowadzanie systematycznych przeglądów, napraw maszyn, konserwacji urządzeń produkcyjnych oraz całej infrastruktury zakładu;
• Analiza i diagnostyka przyczyn występowania usterek;
• Prowadzenie dokumentacji technicznej oraz jej systematyczna aktualizacja;
• Uruchamianie i podłączanie nowych urządzeń oraz maszyn.

Wymagania:
• Wiedza z zakresu Mechaniki/Automatyki;
• Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne;
• Zdolność do pracy w zespole oraz dobre umiejętności komunikacyjne.

Mile widziane:
• Doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, bezpośrednio u naszego Klienta;
• Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do umiejętności i doświadczenia;
• Perspektywę awansu oraz rozwoju zawodowego;
• Bogaty pakiet benefitów;
• Przyjazną atmosferę oraz zespołowe podejście do realizacji zadań.
18 kwi 2024;   from: www.olx.pl