Lakiernik (m/k/i)

Piening GmbH
Szczecin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

OFERTA DLA CIEBIE!

Dla klienta w Herzlake, zajmującego się produkcją przyczep i kontenerów, poszukujemy pracowników na stanowisko : Lakiernik (m / k / i)

Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, w systemie 3 - zmianowym.

Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.

Posiadasz dyplom ukończenia szkoły zawodowej w Polsce i chciałbyś aby Twoje kwalifikacje były uznane w Niemczech?

Oferujemy wsparcie przy załatwianiu formalności, rόwnież możliwość pokrycia kosztόw z tym związanych.

Piening Personal gwarantuje :

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niemiecką umowę na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie regulowane taryfą IGZ
  • Premię świąteczną i urlopową
  • Bezpłatną odzież ochronną
  • Kompleksową i rzetelną pomoc polskich koordynatorów
  • Możliwość transportu do pracy
  • Możliwość oragnizacji zakwaterowania
  • Pomoc w załatwianiu formalności w Niemczech

Zakres obowiązków :

  • Przygotowywanie części do malowania
  • Lakierowanie metodą proszkową lub natryskową
  • Szlifowanie i polerowanie
  • Kontrola jakości lakierowanych elementów

Wymagania pracodawcy :

  • Doświadczenie w zawodzie lakiernika
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

Zainteresowany?

Poprzez E-Mail : Lingen@PieningGmbH.de lub telefonicznie : 0049591 / 901146-0!

Czekamy na Ciebie!

18 kwi 2024;   from: pl.talent.com