Operator wózka widłowego od 14,15 €/h +25% netto FULDA /Kwatera GRATIS

11 000 zł - 12 000 zł jeden miesiąc
Old School Industries Hamburg GmbH
Katowice Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma Old School Industries Hamburg GmbH jest prężną firmą logistyczną działającą od 2005 roku na niemieckim rynku. Firma zatrudnia głównie polskich pracowników w kilku oddziałach w Niemczech.

Poszukujemy kilku nowych pracowników na stanowisko:

Operator wózka widłowego (z doświadczeniem)

Miejsce pracy: FULDA

Wymagania:

• doświadczenia w pracy na wózku widłowym

• gotowości do podjęcia stałej pracy w nocy

• sumienność, pracowitość, rzetelne wykonywanie zadań

Zakres obowiązków:

•Załadunek i rozładunek dostaw

•Dbałość o porządek i czystość w miejscu pracy

Oferujemy:

• zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy w oparciu o legalną, niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

• opłacone składki w Niemczech na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne

• Zarobki od 2000 € netto

• możliwość wyplacenia zaliczek

• zakwaterowanie 10 minut od pracy gratis

• opiekę polskojęzycznego koordynatora i pomoc w załatwieniu wszelkich formalnosci

18 kwi 2024;   from: www.olx.pl