Młodszy Kucharz / Pomocnik _ GRUNT palarnia kawy

6 000 zł - 8 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Bielsko-Biała Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

#GruntToDobraKawa i to właśnie ona zaprowadziła nas na Nowe Miasto !

Już prawie 2 lata działamy na bielskim rynku gastronomicznym. Nasz projekt pod szyldem GRUNT palarnia kawy to wyjątkowa kawa, ludzie i miejsce. Pod jednym dachem znajdziecie naszą palarnię, kawiarnię, mikro-piekarnię i restaurację.

GRUNT to powrót do korzeni w postaci najwyższej jakości kawy, chleba oraz jedzenia.

Naszym priorytetem jest stworzenie jedynego w swoim rodzaju miejsca, gdzie w towarzystwie świeżo palonej kawy podamy smaczne dania. Dobra muzyka, ciekawa sceneria, przyjemny klimat – to wszystko znajdziemy za naszymi drzwiami.

Jeśli jesteś ambitny i pracowity, cechuje Cię chęć rozwoju ta praca jest właśnie dla Ciebie! Wymagamy przede wszystkim pozytywnego nastawienia, pracowitości , dbania o porządek . Szukamy osoby, która wspólnie z nami stworzy wyjątkową kuchnię w wyjątkowym miejscu.

WYMAGANIA:

- doświadczenie na kuchni mile widziane

- zaangażowanie i chęć do pracy

- pracowitość, dbałość o czystość i porządek

- dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole

OBOWIĄZKI :

-praca pod okiem Szefa Kuchni i Zastępcy Szefa Kuchni

-praca zarówno na serwisie przy wydawaniu posiłków jak i na przygotówce

-wykonywanie zadań sekcji bakery, oraz sekcji kuchennej

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, stabilność, możliwości rozwoju poprzez szkolenia i kontakty z najlepszymi Szefami Kuchni pracującymi w restauracjach wyróżnianych przez przewodnik Michelin, pracę w wesołym zespole, lubiącym świat i ludzi - i oczywiście KAWA

CV prosimy wysyłać na adres mailowy z dopiskiem wybranego stanowiska Szef Kuchni / Kucharz - rekrutacja/małpa/we-coffee.pl

18 kwi 2024;   from: www.olx.pl