Operator koparki z doświadczeniem

8 000 zł - 11 000 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Toruń Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zatrudnimy operatora koparki z doświadczeniem.

Zakres obowiązków:

· prace ziemne przy budowie dróg i obiektów

· Przestrzeganie ogólnych przepisów BHP, zabezpieczanie terenu prowadzonych prac

· Utrzymywanie powierzonego sprzętu i narzędzi w dobrym stanie technicznym

· Umiejętność pracy z łyżką skarpową

Oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

· Pracę w zgranym zespole w firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży

· Wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego

· Premie

· Ubezpieczenie na życie

· Pracę od poniedziałku do piątku

· Możliwość zdobywania uprawnień finansowanych przez pracodawcę

Nasze oczekiwania:

· Prawo jazdy kat. B

· Sumienność, rzetelność

· Zaangażowanie, oraz chęć do pracy

11 kwi 2023;   from: www.olx.pl