Elektromechanik w Zakładzie Wylęg Drobiu

Osoba fizyczna (prywatna)
Chodzież Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

BroMargo Hatchery prosta spółka akcyjna

poszukuje kandydata na stanowisko

Elektromechanik w Zakładzie Wylęgu Drobiu

Zakres obowiązków:

· Diagnozowanie usterek i przeprowadzanie napraw elektrycznych i mechanicznych

· Konserwacja planowa maszyn i urządzeń

· Instalowanie, konfigurowanie i testowanie nowych urządzeń

· Współpraca z zespołem inżynierów i techników w celu opracowania rozwiązań problemów technicznych

Oczekiwania:

· Wykształcenie średnie lub techniczne w dziedzinie elektromechaniki, elektroniki, automatyki lub pokrewnej

· Doświadczenie zawodowe w naprawie i konserwacji maszyn i urządzeń elektrycznych i mechanicznych

· Znajomość zasad działania silników elektrycznych, układów sterowania i systemów zasilania

· Umiejętność czytania schematów elektrycznych i mechanicznych

· Zdolność pracy w zespole oraz samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych

Oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

· Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

· Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń branżowych

Zainteresowanych proszę o złożenie CV w siedzibie firmy (Margońska Wieś 42a), przesłanie za pośrednictwem platformy OLX lub na adres mailowy filip.gockowiak(małpa)bromargo.pl

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez BroMargo Hatchery Prosta Spółka Akcyjna z siedzibą w Margońskiej Wsi 42a, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko Elektromechanik”

19 kwi 2024;   from: www.olx.pl