Operator wytwórni betonu- Budokop- Beton Lidzbark Warmiński

Budokop Lidzbark Warmiński
Olsztyn Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

stanowisko: Operator wytwórni betonu

miejsce pracy: LIDZBARK WARMIŃSKI

Zakres Obowiązków :

  • Przygotowanie mieszanki betonowej zgodnie z dokumentacją

  • Obsługa komputera i oprogramowania

  • Prowadzenie dokumentacji, związanej z przygotowaniem wydawaniem i transportem mieszanki betonowej

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BUDOKOP-BETON SP.ZO.O. z siedzibą w Lidzbarku Warmińskim przy ul. Olsztyńskiej 15, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

11 mar 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Olsztyn
32 zł 35 zł jedna godzina
Opis: Oraz operatora minikoparki koparki upr kl3 prawo jazdy B+E doświadczenie w robotach ziemnych. Prace związane z oświetleniem ulic ,linie en i telekom Praca Olsztyn, Lidzbark Warmiński , Olecko
5 lat temu
  • SURET Sp. z o.o.
  • Olsztyn
5 000 zł 10 000 zł jeden miesiąc
Opis: OPIS Oferta pracy w: SURET Sp. z o.o. Od 5.000 zł możliwe wyjazdy zagraniczne od 10.000 zł Olsztyn, warmińsko-mazurskie pracownik fizyczny umowa o pracę praca stacjonarna/ delegacje Twój zakres obowiązków przyjmowanie dostaw i rozładunek towarów ...
6 miesięcy temu
Opis: Operator maszyn CNC - Michelin - Dołącz do nas! Do Twoich obowiązków będzie należało: • obsługa maszyn i urządzeń w ruchu, • produkcja części formy na maszynach CNC zgodnie z planem produkcyjnym, • przestrzeganie warunków bezpieczeństwa, jakości, ...
9 dni temu
4 300 zł 5 500 zł jeden miesiąc
Opis: OPIS Producent suplementów diety i wyrobów medycznych poszukuje do swojego zakładu produkcyjnego w Dywitach osobę na stanowisko: Operator / Operatorka maszyn w Dziale Produkcji PRACA POLEGA NA: obsłudze urządzeń i maszyn utrzymywaniu porządku w ...
29 dni temu