Ślusarz narzędziowy

Osoba fizyczna (prywatna)
Kostrzyn nad Odrą Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

Obowiązki:

· wykonywanie bieżących napraw i ulepszanie narzędzi

· wykonywanie przeglądów form według planu prewencji

· kontrolowanie zużycia części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych

· prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe, techniczne, preferowane specjalności: mechanik, ślusarz

  • mile widziana znajomość form wtryskowych

  • znajomość wtryskarek - będzie dodatkowym atutem

  • doświadczenie w obsłudze konwencjonalnych maszyn skrawających (frezarki, tokarki, szlifierki) - będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

· Umowę o pracę

· Ciągłą możliwość rozwoju i pogłębiania swoich umiejętności oraz kwalifikacji

· Przyjazną atmosferę

· Ubezpieczenie grupowe

· Prywatną opiekę medyczną

· Rozszerzony pakiet socjalny

27 wrz 2023;   from: www.olx.pl