Spawacz - Ślusarz

3 800 zł - 3 850 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Biała Podlaska Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

· Miejsce: BIAŁA PODLASKA

· Zatrudnienie : Umowa o pracę

· Praca: stacjonarna, fizyczna

· Wynagrodzenie: miesięczne (podstawa + premia)

· Czas pracy: Poniedziałek – Piątek , 7:00 – 15:00

Obowiązki :

· prace ślusarskie na podstawie rysunku technicznego

· cięcie, szlifowanie, spawanie metodą MIG/MAG,

· montaż / demontaż konstrukcji stalowych, łączenie elementów stalowych,

· praca samodzielna

· organizacja stanowiska pracy / utrzymywanie porządku

Wymagania:

· ważne uprawnienia

· dokładność, umiejętność pracy w zespole, punktualność

· zaświadczenie o niekaralności, bez nałogów

· prawo jazdy kat. B

· doświadczenie w obróbce stali min. 2 lata

Mile widziane:

· doświadczenie w obsłudze hydraulicznej prasy krawędziowej / nożyc gilotynowych

Oferujemy:

· ubezpieczenie grupowe,

· bony towarowe,

· ulgi pracownicze

· możliwość rozwoju umiejętności twardych oraz miękkich

14 lut 2024;   from: www.olx.pl