Monter-elektronik

Osoba fizyczna (prywatna)
Krosno Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Marine Tech SA to firma zajmująca się produkcją oraz sprzedażą na rynki zagraniczne skuterów sprzętu nurkowego (www. seacraft.eu)

Obecnie poszukujemy osoby do pracy w Krośnie na stanowisko: Monter-elektronik

Oczekiwania:

- umiejętność montażu mechaniki precyzyjnej,

- umiejętność lutowania elementów elektronicznych SMD i THT,

- umiejętność posługiwania się narzędziami mechanicznymi,

- skrupulatność,

- umiejętność analitycznego myślenia,

- zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:

- montaż podzespołów elektronicznych i elektromechanicznych,

- drobne prace ślusarskie.

Oferujemy:

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia,

- pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,

- możliwość rozwoju zawodowego.

13 mar 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Krosno
25 000 zł jeden miesiąc
Opis: Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowiska: SPAWACZ TIG / MONTER -Praca na własnej działalnośći gospodarczej ( 2 tyg delegacje ) -Działamy w przemyśle spożywczym na terenie Niemiec. -Ilość godzin pracy: 60-70h/tydz -Praca w systemie ...
2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Krosno
11 000 zł 17 000 zł jeden miesiąc
Opis: Monter Rusztowań - BELGIA - TYLKO osoby z doświadczeniem stawka: umowa od 11 do 14 EUR/H Praca na działalności od 17 do 20 EUR/H • Co najmniej roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku • Mile widziane doświadczenie w pracy za granicą • Mie ...
2 lata temu