Księgowa/samodzielna księgowa

Osoba fizyczna (prywatna)
Rumia Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Obowiązki

  • bieżąca weryfikacja i wprowadzanie dokumentów księgowych

  • kontrola formalna, merytoryczna i rachunkowa dowodów księgowych

  • Merytoryczne wsparcie zespołu księgowego w realizowanych procesach

  • Udział w procesach zamknięcia okresów księgowych

  • prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów

  • w przypadku firm rozliczających się podatkiem ryczałtowym — prowadzenie Ewidencji Przychodów

  • znajomość kadr i płac

  • znajomość pełnej księgowości lub chęć jej się nauczenia

Wymagania:

  • wiedza finansowo - księgowa;

  • wykształcenie z zakresu finansów

  • Samodzielność

  • Skrupulatność.

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji i poczucie odpowiedzialności za powierzony zakres obowiązków

  • opanowanie i racjonalne podejście do zagadnień oraz skierowanie na szukanie rozwiązywanie problemów

  • doświadczenie zawodowe minimum rok

Oferujemy:

  • elastyczne godziny rozpoczęcia dnia pracy.

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zlecenie lub B2B

  • prace w miłej atmosferze w kameralnym biurze

  • solidne wdrożenie do pracy w księgowości oraz możliwość rozwoju zawodowego

22 lut 2023;   from: www.olx.pl