Mechanik samochodowy, monter haków holowniczych - LUMA Przeźmierowo

8 320 zł - 9 050 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Plewiska Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma P.H.U. LUMA Sp.z o.o. – SERWIS HAKÓW HOLOWNICZYCH, poszukuje energicznych i chętnych do pracy Kandydatów.

Stanowisko: MECHANIK SAMOCHODOWY, MONTER HAKÓW HOLOWNICZYCH

Miejsce pracy: Przeźmierowo k/Poznania

Czas pracy: praca jednozmianowa (Pn-Pt. 8-16)

Forma zatrudnienia:

UMOWA O PRACĘ (wynagrodzenie od 8320 - 9050 zł brutto)

lub

SAMOZATRUDNIENIE (stawka 54 zł/h netto)

Zakres obowiązków:

- montaż haków holowniczych,auta osobowe/dostawcze,

- montaż wiązek elektrycznych.

Wymagania:

- podstawowa wiedza z zakresu elektryki,

- doświadczenie w zawodzie mechanika,

- wykształcenie związane z mechaniką samochodową,

- wysokie umiejętności manualne,

- zmysł techniczny,

- zaangażowanie, dokładność, pracowitość,

- zainteresowanie motoryzacją,

- chęć do poznawania nowinek motoryzacyjnych,

- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- pracę od zaraz,

- pracę w firmie o 30 letniej historii na poznańskim rynku motoryzacyjnym,

- pracę w młodym i dynamicznym zespole w miłej i przyjaznej atmosferze,

- praca w trybie stacjonarnym,

- możliwość rozwoju.

Aplikację (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres:

luma[małpa]luma.com.pl

W tytule e-maila prosimy wpisać "PRACA-MONTER HAKÓW"

lub osobiście w siedzibie firmy

osoba do kontaktu: Adam Marchwiński

tel: 69*******54

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty, nie zwracamy nadesłanych ofert.

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

19 kwi 2024;   from: www.olx.pl