Kierowca kat. B / magazynier

4 500 zł - 5 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Kalisz Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

AJK Centrum Opakowań w Kaliszu

Firma istnieje na rynku polskim od 1991 roku. Naszą domeną jest bezpośrednia obsługa naszych partnerów oraz proponowanie najnowszych rozwiązań i trendów w świecie opakowań. Reprezentujemy międzynarodowe koncerny z segmentu opakowań jednorazowych, chemii gospodarczej i higieny.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

Kierowca / Magazynier

Oferujemy :

1. Umowę o pracę na pełen etat

2. Niezbędne narzędzia pracy

3. Pełne przygotowanie do pracy oraz obszerny pakiet szkoleń

4. Wsparcie naszych specjalistów , które pomoże w szybkim wdrożeniu do pracy

5. Pracę w zgranym zespole i świetnej atmosferze

6. Możliwość rozwoju i awansu

Opis stanowiska :

1. Dbałość o porządek w magazynie i na terenie firmy

2. Kompletacja, załadunek i rozładunek przewożonego towaru

3. Przewożenie towarów zgodnie z przygotowanym planem

4. Praca w magazynie w czasie wolnym od przewozu towarów

5. Współpraca z klientami

Wymagania :

1. Prawo Jazdy kat. B

2. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

3. Wysoka kultura osobista

3. Umiejętność organizacji pracy własnej

5. Dyspozycyjność

19 kwi 2024;   from: www.olx.pl