Spedytor/planista transportu krajowego i międzynarodowego

Osoba fizyczna (prywatna)
Janikowo Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Miejsce pracy: Janikowo (pow. inowrocławski)

Hoffmann Transport materiałów sypkich – lider w transporcie i spedycji materiałów sypkich w silosach. Przedsiębiorstwo z 30 letnim doświadczeniem, skoncentrowanym na świadczeniu usług o najwyższej jakości potwierdzona szeregiem certyfikatów i systemem zarządzania. Dysponujemy flotą 120 zestawów transportowych nadzorowanych systemami pozycjonowanie GPS oraz klasy TMS. Cechuje Nas dynamiczny rozwój. W drodze do realizacji celów poszukujemy pracownika na stanowisku planisty transportu.

Obowiązki:

· planowanie i zarządzanie zadaniami transportowymi dla floty własnej podwykonawców zintegrowanych

· monitoring realizowanych przez firmę zleceń transportowych głównie pod kątem jakości i terminowości

· efektywne planowanie floty przy użyciu dostępnych narzędzi,

· pozyskiwanie zleceń transportowych zarówno od Klientów bezpośrednich, jak i z giełd transportowych

· tworzenie i optymalizacja rozwiązań operacyjnych zgodnie z oczekiwaniami klientów

· utrzymywanie i rozwijanie partnerskich relacji z kontrahentami

· regularne raportowanie wyników pracy

WYMAGANIA:

· minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

· gruntowna wiedza i znajomość prawa regulującego transport i spedycje

· decyzyjność i umiejętność rozwiązywania problemów przy jednoczesnym koncentrowaniu się na celach firmy

· mile widziane wykształcenie na kierunku transport, spedycja, logistyka

· znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym (języka angielski lub niemiecki)

· wysoka kultura osobista zarówno w relacjach z klientem jak i ze współpracownikami

OFERUJEMY:

· pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce

· zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

· współpraca z dużymi firmami, liderami w branży

· przyjazna atmosferę w pracy

· grupowe ubezpieczenie na życie

· premie i nagrody

· spotkania integracyjne

· finansowanie nauki języków

· miejsce wykonywania pracy - biuro firmy w Janikowie

7 cze 2021;   from: www.olx.pl