Pracownik biurowy

4 983 zł - 5 267 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Krzyż Wielkopolski Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Firma Efeturk Sp. z o.o. poszukuje pracownika biurowego.

WYMAGANIA:

  • sumienność

  • punktualność

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • język angielski na poziomie podstawowym

  • praca od 7.00-16.00

OBOWIĄZKI:

  • bieżąca obsługa biura oraz dokumentacji biurowej

  • praca w programie Excel, Word, Comarch Optima, Suma System

  • tworzenie zestawień w oparciu o przekazane dane

  • analiza powierzonej dokumentacji

  • tworzenie dokumentacji wysyłkowej

OFERUJEMY:

  • praca w oparciu o umowę zlecenie przez okres 3 miesięcy - później umowa o pracę

  • praca w zgranym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju

Zdecydowane osoby prosimy o przesłanie CV.

19 paź 2023;   from: www.olx.pl