Poszukiwany Pracownik Biurowy do Kręgielni BOWLING SŁOWIANKA

Osoba fizyczna (prywatna)
Gorzów Wielkopolski Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej i zorganizowanej do pracy jako Pracownik Biurowy w naszej kręgielni. Jeśli jesteś dokładny/a, umiesz pracować zespołowo i dobrze radzisz sobie z obowiązkami biurowymi, to czekamy na Twoje zgłoszenie!

Wymagania:

-Doświadczenie w pracy biurowej mile widziane, ale nie wymagane

Doskonałe umiejętności komunikacyjne

-Umiejętność obsługi komputera oraz programów biurowych ( np. Microsoft Office)

-Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

-Zdolność do pracy zarówno samodzielnej, jak i w zespole

-Prawo jazdy kat.B

-Elastyczność i otwartość na zmiany

-Znajomość jeżyka angielskiego na poziomie podstawowym

Obowiązki:

-Zajmowanie się dokumentacją, korespondencją

-Obsługa urządzeń biurowych ( np. drukarka, skaner)

-Odbieranie połączeń telefonicznych, przyjmowanie rezerwacji

-Monitorowanie płatności faktur i rozliczeń

Bezpośredni kontakt z klientami kręgielni

-Udzielanie informacji na temat ofert firmy

-Przygotowywanie ofert

-Nadzór nad magazynami, ich inwentaryzacja i zakupami,

-Układanie grafików pracy

-Nadzorowanie social mediów

-Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, a także zaopatrzenie biura

To oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Pełen etat

-Elastyczny grafik pracy

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą pracą i spełniasz nasze wymagania, prześlij swoje CV.

19 kwi 2024;   from: www.olx.pl