Magazynier/Operator wózka widłowego

Elita Sp. z o.o.
Sztum Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Jesteśmy liderem w produkcji mebli łazienkowych w Polsce.

Spółka Royo Polska należy do międzynarodowej grupy producentów wyposażenia łazienek ROCA Group.

W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko: Magazynier/Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Sztumskie Pole

Zakres obowiązków:

· przyjmowanie oraz wydawanie towaru z magazynu

· kontrola przyjmowanych towarów pod względem ilościowym oraz jakościowym

· dostarczanie materiałów na produkcję zgodnie z zapotrzebowaniem

· kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień

· rejestracja ruchów magazynowych w systemie ERP (praca na skanerach)

Wymagania:

· doświadczenie w pracy na magazynie

· uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (WYMAGANE)

· zaangażowanie oraz dokładność i terminowość w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· pakiet świadczeń socjalnych

· ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

· dołączenie do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

30 mar 2021;   from: www.olx.pl