Planista Produkcji

Yangtze Optical Fibre and Cable Poland
Rawa Mazowiecka Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

OPIS

Yangtze Optical Fibre and Cable (Poland) Sp. z o. o. (znana również jako „YOFC”) . Jest to pierwsza fabryka w Europie światowego lidera produkcji włókien, preform i kabli światłowodowych. Produkty YOFC trafiają do ponad 70 krajów na całym świecie. Będąc liderem w dziedzinie transmisji informacji i inteligentnych łączy jako biznes realizujemy misję „Mądre Połączenie Lepsze Życie”.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i wdrażanie planów produkcyjnych w oparciu o zamówienia sprzedaży z uwzględnieniem aktualnych mocy produkcyjnych;

  • Monitorowanie i analiza KPI dostaw;

  • Zapewnianie dostępności materiałów;

  • Wdrażanie uzgodnionych strategii planowania;

  • Współpraca z łańcuchem dostaw w celu optymalizacji zapasów i przepływu materiału.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, magister lub licencjat;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Znajomość pakietu Microsoft (Outlook, Excel, Word, PowerPoint);

  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność.

Mile widziane:

  • 1 rok doświadczenia w podobnej branży.

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Sodexo, Smart Lunch;

  • Możliwość rozwoju w nowo wybudowanej firmie;

  • Atrakcyjny system wynagradzania plus możliwe szkolenia;

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku i zdobywanie nowych doświadczeń.

31 lip 2023;   from: www.olx.pl