Pracownik ogólnobudowlany - praca w delegacji

Osoba fizyczna (prywatna)
Plewiska Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownik ogólnobudowlany. Zakres obowiązków obejmuje:

  • murowanie,

  • szalowanie,

  • zbrojenie,

  • klejenie styropianu itp. w zależności od aktualnych wymagań na budowie.

Wymagania:

  • uczciwość i zaangażowanie,

  • brak nałogów,

  • doświadczenie w budownictwie,

  • gotowość do pracy w delegacji,

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie (poparte doświadczeniem w pracy, nie płacimy za naukę zawodu)

Więcej informacji udzielamy telefonicznie pod- zachęcamy do kontaktu!

19 kwi 2024;   from: www.olx.pl