RADON - Kierowca busa do 3,5 t + pracownik produkcji/magazynu

Osoba fizyczna (prywatna)
Zielona Góra Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma Radon Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze poszukuje osoby na stanowisko kierowca busa do 3,5 t w transporcie krajowym oraz międzynarodowym.

Co Ci zaoferujemy:

· korzystne warunki finansowe,

· pracę w międzynarodowym środowisku

· miłą atmosferę w pracy

· możliwość rozwoju

Główne obowiązki:

· kursowanie busem pomiędzy budynkami firmy,

· wyjazdy w trasę jako kierowca wraz z ekipą do demontaży stoisk targowych - średnio 2 tygodnie miesięcznie praca poza granicami RP ( 2-3 wyjazdy kilkudniowe w miesiącu),

· pozostały czas w miesiącu praca na terenie zakładu produkcyjnego, przy budowie stoisk targowych/przy produkcji mebli lub praca na magazynie.

Wymagania:

· Czynne prawo jazdy kat. B,

· Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów.

Uprawnienia na obsługę wózka widłowego będą dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez portal OLX.

26 wrz 2022;   from: www.olx.pl