Przedstawiciel handlowy

Osoba fizyczna (prywatna)
Limanowa Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma SimplyQ świadczy usługi w zakresie rozwiązań branży IT. Dostarczamy kompletne rozwiązanie informatyczne wspomagające zarządzanie logistyką dla wszystkich branż. Jesteśmy dostawcą i integratorem systemów informatycznych wyspecjalizowanym w integracji systemów UHF RFID, HF RFID i Kodów Kreskowych. Zatrudnimy Przedstawiciela Handlowego, który spełnia poniższe kryteria.

Nasze wymagania :

· Wykształcenie średnie lub wyższe – preferowane kierunki: marketing, informatyka lub kierunki techniczne

· Biegła obsługa komputera – MS Office, Internet, i in.

· Znajomość nowych technologii,

· Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

· Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista

· Znajomość procesów sprzedażowych i umiejętność ich realizacji.

· Nastawienie na osiąganie celu, kreatywność w wykonywaniu zadań, pracowitość

· Doświadczenie na podobnym stanowisku

· Umiejętność planowania i efektywnego zarządzania własnym czasem pracy

· Prohandlowe, proaktywne podejście do kontaktów biznesowych

· Konsekwencja w podejmowanych działaniach

Zakres obowiązków:

· Tworzenie trwałych relacji handlowych skutkujących skuteczną sprzedażą oferowanych usług i rozwiązań

· Wyszukiwanie nowych obszarów działań (zastosowań dla produktów)

· Identyfikowanie potrzeb potencjalnych Klientów i dobór optymalnych rozwiązań

· Przeprowadzanie analiz rynku, w tym zbieranie informacji o preferencjach klientów i ofertach konkurencyjnych podmiotów

· Negocjacje handlowe, sporządzanie umów oraz systematyczne prowadzenie przeglądu umów zawartych z klientami

· Budowanie marki firmy oraz jej aktywna promocja systemów do autoidentyfikacji, systemów UHF RFID i Kodów Kreskowych

· Mobilny charakter pracy – praca w terenie

Oferujemy :

· Dostęp do wiedzy i wdrożenie w branżę

· Ciekawą, dającą satysfakcje pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

· Szkolenia wewnętrzne

· Dużą samodzielność w działaniu

· Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia,

· Premiowanie wyników sprzedażowych,

· Niezbędne narzędzia pracy tj. samochód, laptop, telefon

· Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym

· Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

19 kwi 2024;   from: www.olx.pl