Zatrudnię instruktora/kę jazdy konnej

Osoba fizyczna (prywatna)
Siedlce Pełnowymiarowy dzień pracy Praca sezonowa

Opis:

Szukamy osoby dyspozycyjnej potrafiącej pracować z dziećmi.
Mamy wiele ułożonych koni i wiele chętnych na jazdy.
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie.
Wymagane porzadkowosc sumienność i dobry stosunek do pracy.
Mile widziane mile usposobienie i otwartość.
19 kwi 2024;   from: www.olx.pl

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Siedlce
Zatrudnię spedytora spedytorkę do prowadzenia własnej floty . Przerzuty po U.E. . Samochody 7,5 t i 13,6 firanki . Praca od zaraz . Mile widziane doświadczenie . Znajomość angielski komunikatywny . Miejsce pracy Siedlce . Proszę o przesłanie CV .
9 miesięcy temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Siedlce

Zatrudnię fryzjera/-kę do salonu sieci Jean Marc w Siedlcach.

Osoba na tym stanowisku powinna być staranna, komunikatywna, z pozytywnym podejściem do pracy oraz z umiejętnością pracy w zespole.
Mile widziane doświadczenie ...
8 miesięcy temu

Zatrudnię kierowcę z prawem jazdy kategorii C do pracy na wywrotce/gruszce.

Gwarantujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełen etat, praca całoroczna,

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu z właścicielem pod nr ...

11 miesięcy temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Siedlce

Opis:

Zatrudnie stajennego do stajni z 30 koniami.
Możliwość zakwaterowania.
Spokojna okolica z małym ruchem i szkoła jazdy na zamkniętym przestrzennym terenie.

Obowiązki stajennego
- utrzymanie porzadku w stajni i w ...
29 dni temu