Mechanik Działu Utrzymania Ruchu [BGW Sp. z o.o. Oddział w Łańcucie]

BGW Sp. z o.o. Zakład Produkcji Etanolu i Pasz
Łańcut Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Dynamicznie rozwijająca się Firma BGW Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na nowe stanowisko Mechanika działu utrzymania ruchu w Oddziale w Łańcucie

Od kandydatów oczekujemy:

· wykształcenia min. średniego;

· mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku jednak liczymy się z koniecznością przeszkolenia;

· dodatkowym atutem będą uprawnienia spawalnicze, SEP do 1 kV oraz uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi;

· gotowości do pracy w systemie zmianowym;

· dokładności, sumienności, odpowiedzialności, komunikatywności, dobrej organizacji pracy, umiejętności wyznaczania sobie priorytetów i podejmowania trafnych decyzji pod presją czasu.

Obowiązki pełnione na w/w stanowisku:

· zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych;

· analizowanie stanu technicznego, prowadzenie przeglądów harmonogramowych oraz prac konserwacyjnych;

· współpraca z innymi działami w firmie w celu zapewnienie ciągłości produkcji;

· lokalizowanie oraz usuwanie usterek i awarii a także bieżące naprawy w zakresie mechaniki;

· wdrażanie ulepszeń i nowych rozwiązań;

· wspieranie współpracowników swoją wiedzą i doświadczeniem.

Co oferujemy?

· zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;

· dużą samodzielność pracy;

· wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności;

· pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

· pracę w przyjaznej atmosferze;

· perspektywy rozwoju zawodowego zgodnie z wyznaczonymi ścieżkami kariery, szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Zachęcamy do złożenia aplikacji poprzez stronę OLX

19 kwi 2024;   from: www.olx.pl