Tokarz na tokarce manualnej / emeryt

Osoba fizyczna (prywatna)
Lubin Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Opis:

Tokarz

Zakres obowiązków

- samodzielna obsługa tokarki manualnej

- toczenie elementów wg rysunku technicznego

- przestrzeganie procedur jakościowych

- monitorowanie stanu technicznego maszyn

- praca z dokumentacja produkcyjną

- przygotowanie materiału do obróbki

- weryfikacja i wstępna kontrola jakości wykonanych detali na podstawie rysunku technicznego

Wymagania

- Znajomość rysunku technicznego

- Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, suwmiarka, mikrometr, grzebień do gwintów

- Doświadczenie w obróbce skrawaniem

- Chęć do pracy

- Umiejętność pracy w zespole

- Zdolności manualne

- Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

- Mile widziany emeryt

Oferujemy

- Ciekawą pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14

-Możliwość pracy na ½ etatu

- Pracę w zgranym zespole

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

19 kwi 2024;   from: www.olx.pl