Pracownik produkcji/Narzędziowiec* 6050 zł* darmowy transport

Randstad Polska Sp. z o.o.
Sosnowiec Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Szukasz stabilnej pracy od zaraz? Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe lub szukasz nowych wyzwań? Dołącz do Zespołu naszego klienta, światowego lidera w produkcji tarcz hamulcowych.

Aplikuj lub wyślij sms o treści NARZ na nr podany w ogłoszeniu, a my zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne!

Poznaj nas i naszą ofertę, odwiedzając stronę https://www.randstad.pl/brembo/

oferujemy

  • darmowy przewóz pracowniczy z kierunków : Sosnowiec, Tychy, Katowice, Olkusz, Sławniów, Ogrodzieniec, Mysłowice, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasowej na pełny etat
  • możliwość przejścia bezpośrednio w struktury Klienta (po przepracowaniu min. pół roku)
  • stawka miesięczna 6050 zł brutto*
  • bon żywieniowy 630 zł netto**
  • bogaty system premiowy ( premia frekwencyjna 900 zł , produkcyjna 7% i regulaminowa 8%)
  • dla pracowników zniżki na produkty do 40%
  • stołówkę na terenie zakładu - tanio i smacznie
  • pakiet benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach)
  • biuro Randstad na miejscu - swoje sprawy załatwisz od ręki
  • coroczny system podwyżek
  • system nagród KAIZEN
  • wsparcie opiekuna, który poprowadzi Cię przez okres wdrożenia na stanowisko

*stawka brutto ze wszystkimi dodatkami **wliczony w stawkę netto

zadania

  • przygotowanie form wtryskowych do produkcji rdzeni piaskowych w technologii cold – box
  • montaż pojedynczych modeli w zastawy od 4 do 6 figur
  • wydawanie i przyjmowanie narzędzi, a także nadzorowanie ich stanu technicznego
  • naprawianie, czyszczenie oraz przeprowadzanie prac konserwacyjnych narzędzi
  • przezbrajanie narzędzi na produkcji

oczekujemy

  • zdolności manualnych pozwalających na precyzyjne wykonywanie ręcznych prac ślusarsko – mechanicznych
  • podstawowej umiejętność obsługi komputera w tym programów Excel i Access (uzupełnianie raportów)
  • wykształcenia średniego
  • uprawnienia UDT - wózki widłowe oraz suwnice z poziomu "0"
  • gotowości do pracy w systemie 4 brygadowym

Mile widziane

  • obsługa tokarki konwencjonalnej, uprawnienia spawalnicze (np. MAG 135)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

19 kwi 2024;   from: www.olx.pl