Kucharz-praca w hotelu

Osoba fizyczna (prywatna)
Tomaszów Mazowiecki Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Hotel Molo poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Kucharz

Miejsce pracy: Smardzewice

Opis stanowiska

  • ·Przygotowywanie potraw zgodnie z recepturą lub poleceniami szefa kuchni

  • ·Wsparcie przy planowaniu menu i dobieraniu składników

  • ·Przygotowywanie i obróbka surowców oraz wybór odpowiednich przypraw i składników

  • ·Przygotowywanie różnych dań zgodnie z ustalonym standardem jakości

  • ·Zapewnienie odpowiednich porcji i prezentacji potraw

  • ·Dbałość o higienę i bezpieczeństwo pracy w kuchni

  • ·Przestrzeganie obowiązujących standardów dotyczących jakości i bezpieczeństwa żywności

  • ·Współpraca z innymi członkami zespołu kuchni w celu zapewnienia płynności pracy

  • ·Czyszczenie i utrzymanie czystości w miejscu pracy, sprzętów i naczyń kuchennych

  • ·Prowadzenie ewidencji dotyczącej zużycia surowców i przygotowanych posiłków

  • ·Zgłaszanie awarii sprzętu kuchennego i innych problemów technicznych do odpowiednich osób

Wymagania:

  • ·Doświadczenie zawodowe jako Kucharz / Kucharka

  • ·Znajomość i umiejętność przygotowywania różnych potraw, w tym mięsnych, rybnych, wegetariańskich, deserów itp.

  • ·Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność radzenia sobie z dużym obciążeniem w krótkim czasie

  • ·Zdolność do pracy w zespole, umiejętność współpracy z innymi członkami personelu kuchni

  • ·Kreatywność i umiejętność eksperymentowania z nowymi przepisami i technikami kulinarnymi

  • ·Skrupulatność w dbaniu o czystość i porządek w kuchni

  • ·Motywacja i pasja do gotowania, chęć rozwoju zawodowego w branży kulinarno-gastronomicznej

 Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i prestiżowej firmie

  • stabilne zatrudnienie

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • przyjazną atmosferę pracy

  • szkolenia stanowiskowe

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Zniżki pracownicze na basen i zabiegi SPA dla pracowników

Aplikuj już dziś i stań się częścią naszego zespołu!

Prosimy o dopisanie w aplikacjach klauzuli:

19 kwi 2024;   from: www.olx.pl