Zastępca kierownika sklepu Strzelce Opolskie

Grupa Dworakowski - Madej Wróbel , Peklimar
Strzelce Opolskie Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Madej Wróbel Sp. z o.o.

Stawiamy na zapewnienie najwyższej jakości wyrobów mięsno - wędliniarskich poprzez ciągły rozwój pracowników i procesów technologicznych.

Dołącz do zespołu!! Rozwijaj swój potencjał!!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zastępca Kierownika Sklepu

Miejsce zatrudnienia:

Strzelce Opolskie ul. Strzelców Bytomskich 1 ( stoisko firmowe w Kauflandzie)

Dołącz do nas jeżeli:

  • Poszukujesz pracy gwarantującej stabilność zatrudnieniu,
  • Lubisz pracę z ludźmi,
  • Jesteś osobą pracowitą i odpowiedzialną,
  • Chcesz się rozwijać i zdobyć doświadczenie w branży handlowej,
  • Potrafisz zarządzać ludźmi

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie funkcjonowania sklepu zgodnie z obowiązującymi standardami firmowymi;
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej, magazynowej i sanitarnej sklepu;
  • Bieżącą obsługę klienta zgodnie ze standardami firmy;
  • Dbanie o prawidłową ekspozycję towaru;
  • Nadzór nad pracownikami.

Poszukiwane kompetencje

  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Umiejętność zarządzania ludźmi;
  • Doświadczenie w sprzedaży;
  • Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia;

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w systemie 2 zmianowym,
  • Premie uznaniowe;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pakiet socjalny m.in.: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową, bony na święta;

Zainteresowany/Zainteresowana? APLIKUJ!!

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

19 kwi 2024;   from: www.olx.pl