Opiekunka w Klubie Malucha Fikamy bez MAMY!

4 300 zł - 4 400 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Plewiska Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Klub Malucha Fikamy bez MAMY! szuka osoby na stanowisko opiekunki w kameralnym Klubie Malucha na Grunwaldzie.

Oczekiwania:

-doświadczenie w pracy opiekunki, niani.

-wykształcenie pedagogiczne, kurs opiekunki lub minimum dwuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi do lat 3.

-umiejętności plastyczne, sensoplastyczne, językowe lub muzyczne mile widziane :)

Obowiązki:

-opieka nad dziećmi do lat 3 (grupa 2-3 latków)

-przygotowywanie posiłków

-dbanie o higienę dzieci (zmiana pieluszek, nocnikowanie, pomoc w posiłkach)

-organizacja zajęć: wypełnianie pobytu dzieci zajęciami oraz spacerami.

Od nas możecie dostać:

-przyjemne wynagrodzenie.

-możliwość odbycia kursów umuzykalniających.

-pracę w przyjaznym i otwartym zespole.

-kameralne grupy

-umowę o pracę

Zapraszamy do kontaktu, praca od 6.05

19 kwi 2024;   from: www.olx.pl