Płatne praktyki w dziale utrzymania ruchu - Browar Kasztelan

Osoba fizyczna (prywatna)
Sierpc Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Opis:

OPIS

Carlsberg Polska startuje z rekrutacją letnich, płatnych praktyk pt. "Doświadczenie, które procentuje".

Strzel sobie dobre szkolenie w okresie lipiec-sierpień i spijaj piankę z zebranego doświadczenia.

DOŚWIADCZENIE, KTÓRE PROCENTUJE

PŁATNE PRAKTYKI W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Twoje miejsce pracy: Sierpc

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Tryb pracy: Stacjonarny

Wykształcenie i doświadczenie

  • Jesteś uczniem lub skończyłeś(aś) szkołę o kierunku mechanicznym.

Postawa i nastawienie

  • Cechuje Cię zaangażowanie i otwartość na poznawanie procesu utrzymania ruchu;

  • Jesteś nastawiony/a pozytywnie na nowe wyzwania i stawiasz sobie ambitne cele

  • Chcesz pracować w PRAWDOPODOBNIE Najlepszym Zespole na świecie.

Twój zakres zadań

  • W swojej roli będziesz odpowiedzialny(a) za utrzymanie sprawnego funkcjonowania urządzeń;

  • Będziesz regularnie przeprowadzał(a) bieżące naprawy i konserwacje urządzeń;

  • Aktywnie uczestniczyć będziesz również w remontach i pracach modernizacyjnych , mając za zadanie wprowadzenie najnowszych rozwiązań technicznych ;

  • W ramach Twoich obowiązków będziesz monitorować stan techniczny urządzeń, identyfikować ewentualne awarie , a następnie podejmować działania naprawcze ;

  • Będziesz także brał(a) udział w planowaniu i realizacji prac modernizacyjnych , mających na celu podniesienie efektywności i bezpieczeństwa.

Oferujemy:

  • Przyjazne, otwarte i bezpieczne środowisko pracy;

  • Zdobycie doświadczenia w zakresie utrzymania ruchu (system TAG`owania, zarządzanie częściami zamiennymi, analiza awaryjności, prewencje utrzymania ruchu);

  • Poznanie podstaw metodologii Carlsberg Excellence;

  • Płatne dwumiesięczne praktyki w okresie lipiec-sierpień (umowa zlecenie);

  • Dwa etapy rekrutacji: 1) wstępna rozmowa telefoniczna; 2) spotkanie rekrutacyjne w Browarze Bosman;

  • PRAWDOPODOBNIE najlepszego miejsce do pracy.

20 kwi 2024;   from: www.olx.pl