Osoba do pracy na stanowisko kucharz /kelner

Osoba fizyczna (prywatna)
Włoszczowa Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko kucharz / kelner . Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu lub w wiadomości prywatnej
20 kwi 2024;   from: www.olx.pl

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Włoszczowa
19 zł 25 zł jedna godzina
Restauracja w centrum Włoszczowy zatrudni na stanowiska: KUCHARZ PIZZERMAN CUKIERNIK Oferujemy: pracę w zgranym zespole, stabilne zatrudnienie, terminowe wynagrodzenie, umowę, szkolenia tematyczne oraz zwrot części kosztów dojazdu. Wyma...
4 miesiące temu

Opis:

Wymagania

- chęci do pracy, zaangażowanie

- sprawność fizyczna

Zakres obowiązków

załadunek i rozładunek odpadów na pojazdy służące do odbioru odpadów

Oferujemy:

-Praca od poniedziałku do ...

10 dni temu

Firma budowlana poszukuje doświadczonych fachowców do prac elewacyjnych. Wymagane doświadczenie w pracach związanych z elewacjami budynków. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne warunki zatrudnienia. Poszukujemy osób z ...

3 miesiące temu

Ubojnia Drobiu w Olesznie zatrudni do pracy. Umowa o pracę ,jednozmianowy system pracy od pon-piątek, atrakcyjne wynagrodzenie ,wymagana książeczka zdrowia .

Kontakt tylko telefoniczny 6 0 6 941 982 lub 6 0 2646639

rok temu