Kierowca C+E Kraj

10 000 zł - 11 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Łomianki Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zatrudnię kierowcę C+E w ruchu krajowym.

Jazda od poniedziałku do piątku, MAN TGX automat (auto dedykowane kierowcy), naczepa Colimulda.

Stali klienci, powtarzalne punkty, baza Warszawa.

Kontakt 535_533_103

20 kwi 2024;   from: www.olx.pl

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Łomianki
1 zł 2 zł jeden miesiąc
Opis: Praca kierowca samochodu ciężarowego kat. C lub C+E Praca w Irlandii, okolice Cork Midleton Cały etat lub połowa etatu Stawka zależna od doświadczenia Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym Możliwość zakwaterowania Kontakt ...
10 dni temu
  • WC SERWIS POLSKA
  • Łomianki
Opis: Twój zakres obowiązków: Dostawa i odbiór toalet przenośnych od klientów w obrębie do 100 km, Serwisowanie toalet przenośnych, Prowadzenie ewidencji potwierdzającej wykonanie usług i dokumentacji kierowcy, Kierowanie pojazdem specjalnym asenizacyjnym ...
3 dni temu
  • Łomianki
Opis: Zatrudnię kierowcę kat. C+E w transporcie krajowym . Praca od poniedziałku do piatku / wolne weekendy. Wynagrodzenie 7000pln netto (do ręki). Zatrudnienie na umowę o pracę pełny etat. Kontakt tylko i wyłącznie telefoniczny 7'8'5'9'2'4'9'7'5
3 lata temu
  • Łomianki
Opis: Pracownik Magazynu / Kierowca Opis stanowiska: • Kompletowanie towarów według zamówienia oraz przygotowywanie wysyłek • Dowóz do klienta oferujemy: umowę zlecenie/pełen etat stawka 27-30, 00 zł brutto/godz. stabilną pracę w rodzinnej firmie praca od ...
2 miesiące temu