Stylistka paznokci / manikiurzystka

Osoba fizyczna (prywatna)
Gdynia Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Najbardziej przyjazny salon w Polsce zaprasza do współpracy stylistki paznokci!

OFERUJEMY:
- szkolenia wewnętrzne
- elastyczny grafik
- forma zatrudnienia, o której sama decydujesz
- wyjazdy/integracje

WYMAGAMY:
- pasji do wykonywania stylizacji i pracy z ludźmi
- sumienności, dokładności, komunikatywności
- miłej aparycji i uśmiechu na twarzy

JEŚLI STYLIZACJA PAZNOKCI TO TWOJA PASJA - dołącz do nas! ;)

Do zobaczenia!

Przyjaciółka Przyjaciółki

5*1*6* 9*5*2 3*2*5
20 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • N7 Beauty Lounge
  • Gdynia
5 000 zł 10 000 zł jeden miesiąc
Шукаємо топ-майстриню нігтьового сервісу в салоні N7 Beauty Lounge в центрі Гдині! Якщо ви справжній ентузіаст стилізації нігтів, ви відповідальна та любите свою роботу, то наша команда чекає на вас! Що ми пропонуємо: стильне та комфортне місц...
2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Gdynia
4 500 zł 7 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Od stylistki oczekujemy:

- doświadczenia w wykonywaniu manicure hybrydowy/ przedłużanie oraz dopełnienie paznokci umiejętności malowania frencha
- umiejętności pracy z trudnymi i wymagającymi klientami
-staranność i ...
4 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Gdynia
4 000 zł 8 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Obowiązki:

  • Wykonywanie manicure (klasycznego, hybrydowego, żelowego).

  • Przedłużanie paznokci metodą żelową lub akrylową.

  • Stylizacja paznokci z użyciem różnych ...

29 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Gdynia

Opis:

Witamy serdecznie!

Salon Beauty Box Gdynia poszukuje stylistki paznokci z doswiadczeniem w wykonywaniu manicure hybrydowego i klasycznego oraz pedicure dodatkowym atutem będzie umiejętność wykonywania przedłużania paznokci.
25 dni temu