Pracownik ogólnobudowlany/ pomocnik brukarza

Osoba fizyczna (prywatna)
Olsztyn Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Poszukujemy pracownika ogólnobudowlanego/pomocnika brukarza.

- Jesteś odpowiedzialny i sumienny?

-Jesteś wolny od nałogów?

…to być może to właśnie Ciebie szukamy!

Dlaczego my?

BUD-LOG to zespół specjalizujący się w realizacji projektów drogowych. Inwestujemy w najnowocześniejsze technologie aby poprawić komfort i dbać o zdrowie naszych pracowników. Ponadto doskonalimy komunikację wewnątrz firmy, aby praca była efektywna i przyjemna. Oferujemy stabilność zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Na jakim sprzęcie działamy:

-Kostkę układamy maszynowo układarkami samojezdnymi,

-Plantę rozciągamy maszynowo łatą 3D sterowaną tachimetrem,

-Krawężniki układamy za pomocą układarki podciśnieniowej aby odciążyć naszych pracowników i poprawić komfort i wydajność pracy.

Twoje zadania:

–Praca z zagęszczarką gruntu,

– Pomoc przy układaniu kostki brukowej i krawężników,

– Pomoc przy wykonywaniu docinek i obróbek wpustów i studni,

– Działanie zgodnie z standardami i procedurami firmy.

Zgłoś się do nas, jeśli:

– Spełniasz kryteria wymienione na początku ogłoszenia,

– Masz prawo jazdy kategorii B,

– Jesteś zdyscyplinowany i potrafisz pracować w zespole.

Jeśli nie posiadasz jeszcze powyższych umiejętności to skontaktuj się z nami, jest możliwość przyuczenia dla osób chcących się rozwijać.

Co oferujemy?

– Umowę o pracę (na okres próbny umowa zlecenie),

– Możliwość rozwoju,

– Nowoczesne narzędzia odciążające i ułatwiające pracę,

– Możliwość zapewnienia zakwaterowania i transportu na miejsce budowy.

Większość naszych projektów realizujemy na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego, głównie w okolicach Olsztyna, ale zdarzają się także krótkoterminowe projekty w innych regionach północnej Polski.

Jak aplikować?

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem „Rekrutacja – pomocnik”.

lub kontakt telefoniczny

Z niecierpliwością czekamy na Twoje zgłoszenie!

20 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Olsztyn
29 zł jedna godzina
Firma Terra-tech zatrudni pracownika budowlanego,pomocnika do prac przeciskowych . Stawka od 29 zł w górę. Tel kontaktowy 50*****60
5 dni temu
4 500 zł 5 500 zł jeden miesiąc

Opis:

Jeśli pracujesz w budownictwie lub chciałbyś dopiero pracować w tej branży, jesteś chętny do nauki nieszablonowych umiejętności, nie boisz się wyzwań, zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Cover ...

2 lata temu
20 zł 40 zł jedna godzina

Opis:

Zatrudnię w branży brukarskiej pomocnika bądź brukarza.
Mile widziane doświadczenie ale nie koniecznie.
Wynagrodzenie w zależności do umiejętności. (20zl -40 zł /h.)
Rozliczenie tygodniowe.
Praca w Olsztynie i ...
5 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Olsztyn
20 zł 30 zł jedna godzina

Opis:

Zatrudnię brukarza lub pomocnika z doświadczeniem prawo jazdy mile widziane.

praca od poniedziałku do piątku

rok temu