Kierowca C+E (Weekendy w domu)

7 000 zł - 9 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Białystok Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Zatrudnię kierowcę kat. C+E (ciągnik siodłowy EURO 6 + firanka) na trasach SK-CZ-PL-FIN. Weekendy w domu, Białzstok i okolicę (możliwość zostawienia pod domem). Wynagrodzenie dniówka lub z km. Umowa o pracę. Zapraszam do kontaktu 6.9.6.8.7.4.2.3.0. Говорим по-русски

Obowiązki:

  • Załadunek i rozładunek towarów

  • Zabezpieczanie ładunku

  • Dbanie o prawidłową eksploatację pojazdu i stan techniczny

  • Przestrzeganie czasu pracy kierowcy

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C+E.

  • Karta kierowcy.

  • Doświadczenie w zawodzie

  • Profesjonalizm i uczciwe podejście do pracy

  • Punktualność oraz odpowiedzialność

20 kwi 2024;   from: www.olx.pl