Asystentka / Higienistka Stomatologiczna Opole

Osoba fizyczna (prywatna)
Opole Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Opis:

Ogłoszenie

OPIS:

Premium Dent w Opolu zatrudni asystentkę/ higienistką stomatologiczną.

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie pacjentów do zabiegów stomatologicznych,

- przeprowadzanie zabiegów higienizacji.

- dbanie o komfort pacjenta podczas zabiegu,

- sterylizacja narzędzi,

- utrzymanie gabinetu w nienagannym porządku.

Nasze wymagania:

- wykształcenie kierunkowe lub w trakcie nauki.

- samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,

- komunikatywność, wysoka kultura osobista i empatia w kontakcie z pacjentem,

- doświadczenie zawodowe mile widziane

Oferujemy:

- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

- umowę o pracę bądź B2B, umowa zlecenie

-możliwość rozwoju zawodowego,

- miłą atmosferę

- pracę w nowoczesnej placówce medycznej w Opolu z dedykowanym stanowiskiem higienizacji.

23 gru 2023;   from: www.olx.pl