Pracownik budowlany Cieśla Dekarz Montażysta konsukcji

Osoba fizyczna (prywatna)
Praszka Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Firma budowlana poszukuje osób do pracy na stanowisku

  • Cieśla
  • Dekarz
  • Murarz
  • Montażysta konstrukcji dachowych CNC
  • Pracownik ogólnobudowlany
  • Brygadzista osoba z predyspozycjami do kierowania pracami budowlanymi i montażowymi
  • Praca w okolicach powiatu Oleskiego
14 kwi 2021;   from: www.olx.pl

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Praszka
Opis: Firma BARTIMEX zatrudni stolarzy meblowych. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - montaż mebli u klienta, - odbiór materiałów z magazynów, - transport, wnoszenie, rozładunek, załadunek. WYMAGANIA: - doświadczenie w zakresie produkcji oraz montażu mebli, - dokładność ...
5 dni temu
  • Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Praszka
Opis: Firma produkująca armaturę kuchenną oraz łazienkową, poszukuje osób na stanowisko Operator maszyn. Jeśli jesteś energiczną, sumienną osobą, chcesz rozwijać swoje umiejętności w obsłudze maszyn, zapraszamy do składania aplikacji. Nie czekaj, liczba ...
miesiąc temu
  • Solid Security Sp. z o.o.
  • Praszka
Opis: Opis stanowiska: Ochrona powierzonego mienia Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie zakładu Sumienna realizacja obowiązków służbowych Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki Umiejętność obsługi ...
15 dni temu
  • Praszka
Opis: Zatrudnię pracowników na stanowisku murarz zbrojarz cieśla szalunkowy dociepleniowiec Praca od zaraz na pełny etat Kontakt wyłączne telefoniczny
2 lata temu