Kontroler jakości

TVG sp. z o.o.
Gubin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Miejsce pracy: zakład produkcyjny TVG sp. z o.o. w Gubinie przy ulicy Legnickiej 71 należący do VENTO Group.

Producent przewodów wentylacyjnych o przekroju prostokątnym i okrągłym, osprzętu do przewodów wentylacyjnych, uszczelek EPDM.

Praca dla osób posługujących się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym z umiejętnością posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (np. suwmiarki, kątowniki, mikrometry testery grubości).

Zakres obowiązków

· prowadzenie kontroli jakości surowców i wyrobów gotowych (pobieranie próbek, ocena wizualna, dokonywanie pomiarów)

· prowadzenie dokumentacji z badań oraz interpretacja uzyskanych wyników

· raportowanie przeprowadzonych kontroli

· nadzór nad niezgodnościami wewnętrznymi i reklamacjami do dostawców

· testy nowych surowców

Wymagania

· znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

· umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi

· obsługa MS Office

· mile widziane kierunkowe wykształcenie wyższe oraz doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

· możliwość podjęcia pracy od zaraz

· umowę na pełny etat

· atrakcyjne wynagrodzenie, premię

· umowę na czas nieokreślony po 3 latach pracy

· terminową wypłatę wynagrodzenia wraz ze wszystkimi składnikami (nadgodziny, premie)

· pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym

· wolne weekendy

· stabilne zatrudnienie w trakcie całego roku bez tzw. martwych sezonów

· fundusz socjalny ("wczasy pod gruszą", bonusy świąteczne, dopłata do przedszkola, kolonii itp.)

· darmowe ubezpieczenie grupowe na życie w wersji podstawowej

· Pracowniczy Plan Kapitałowy (PPK)

· parking strzeżony

· szkolenia poszerzające wiedzę i umiejętności

W jaki sposób możesz umówić się na spotkanie:

· wysyłając CV korzystając z okna "odpowiedz" aplikacji olx.pl

· wysyłając CV na adres rekrutacja.gubin"małpa"ventogroup.com

15 mar 2024;   from: www.olx.pl