Spawacz Monter Ogrodzeń Brukarz

27 zł - 30 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Parczew Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma ogrodnicza poszukuje pracowników do montazu ogrodzen, prac brukarskich oraz zakładania i pielęgnacji ogrodów na terenie województwa Lubelskiego

Poszukujemy osób na stanowiska:

Na czym polegałyby Twoje obowiązki:

MONTER OGRODZEN

Montaz ogrodzen panelowych, Montaż bram

SPAWACZ

Spawanie bram itp.

BRUKARZ

Układanie obrzeży, Pracę brukarskie

OGRODNIK

Zakładanie ogrodów

(prace terenowe/ziemne, zakładanie trawników, montaż nawodnienia, sadzenie roślin)

Czego oczekujemy od Ciebie:

- praca w zespole – możemy być różni, ale dobrze żebyśmy się dogadywali w pracy, każdego dnia wspierajmy się i dbajmy o to aby efekt końcowy cieszył nas wszystkich

- doświadczenie w zakładaniu ogrodów

- rzetelne wykonywanie powierzonych prac

– dbamy o usługi jakie świadczymy, dobrze wykonane zadania to podstawa funkcjonowania firmy - gotowość do wykonywania pracy fizycznej

– praca wymaga aktywności fizycznej i nie ukrywamy, że pracujemy w różnych warunkach jak to mówią…czasem słońce, czasem deszcz.

- punktualność, dla nas to znak, że szanujesz swój zespół

- prawo jazdy

Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o prace.

Wynagrodzenie po okresie próbnym od 30 zł netto

Praca przez cały rok

21 kwi 2024;   from: www.olx.pl