Pomocnik elektryka / elektryk lub B2B

22 zł - 35 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Ostrowiec Świętokrzyski Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Poszukuję osoby do pracy na stanowisku pomocnik elektryka lub elektryk,

Od pomocnika wymaga się umiejętności pracy elektronarzędziami takim jak młot udarowy, młotowiertarka, itp. Nie konieczne doświadczeni elektryczne.

Od elektryka wymaga sie samodzielnej pracy przy budowie instalacji elektrycznej, mocowaniu przewodów, osadzania puszek.

Możliwe rozliczenie na fakturę dla osoby prowadzącej działalność gospodarczą.

Praca tymczasowa na ok 3-4 tyg.

21 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Ostrowiec Świętokrzyski
Dla jednego z naszych Klientów - firmy świadczącej kompleksowe usługi w zakresie wykonywania nowych instalacji elektrycznych oraz modernizacji dla przemysłu maszynowego - poszukujemy osób do zespołu. oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o...
10 dni temu
  • Gi Group Poland S.A.
  • Ostrowiec Świętokrzyski

Opis:

Zadania: badanie i usuwanie przyczyn awarii maszyn instalacja nowych maszyn sporządzanie raportów technicznych Wymagania: wykształcenie techniczne (elektryka, elektronika i pokrewne) wiedza oraz praktyczne umiejętności dotyczące elektryki/ ...
8 dni temu
  • Gi Group Poland S.A.
  • Ostrowiec Świętokrzyski

Opis:

Zadania: badanie i usuwanie przyczyn awarii maszyn instalacja nowych maszyn sporządzanie raportów technicznych Wymagania: wykształcenie techniczne (elektryka, elektronika i pokrewne) wiedza oraz praktyczne umiejętności dotyczące elektryki/ ...
miesiąc temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Ostrowiec Świętokrzyski
20 zł 28 zł jedna godzina

Opis:

Potrzebny pomocnik budowlany przy budowie ogrodzeń, Ostrowiec Świętokrzyski i niedalekie okolice.Praca od poniedziałku do piątku. Więcej informacji udzielę telefonicznie
10 miesięcy temu