Specjalista ds. marketingu

Osoba fizyczna (prywatna)
Szubin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

RAWICOM S.A . firma, która specjalizuje się w montażu dachowych instalacji fotowoltaicznych wielkoskalowych i gruntowych wielkopowierzchniowych dla dowolnych podmiotów. Od lat projektujemy oraz budujemy w tym modelu elektrownie fotowoltaiczne w kraju i za granicą. Drugim obszarem naszej działalności jest produkcja konstrukcji pod instalacje PV. Działamy na rynku od 2006 roku.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. marketingu

Co oferujemy?

· Umowę o pracę lub B2B,

· Niezbędne narzędzia pracy: telefon służbowy, laptop,

· Atrakcyjne wynagrodzenie,

· Elastyczny czas pracy,

· Otwartość na nowe pomysły i inicjatywę,

· Przyjazną, wspierającą atmosferę pracy w zespole doświadczonych ekspertów chętnie dzielących się wiedzą,

· Pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się branży źródeł odnawialnych,

· Ubezpieczenie grupowe Warta, kartę MultiSport, opiekę medyczną Medicover.

Jakie zakres obowiązków na Ciebie czeka?

· Współpraca z firmami outsourcingowymi tj. agencje reklamowe, drukarnie,

· Zamawianie i zlecanie reklam prasowych, radiowych,

· Prowadzenie kampanii oraz post planningu w social mediach (dla grupy 3 spółek),

· Planowanie i realizacja działań promocyjnych B2C i B2B,

· Koordynacja kreacji i produkcji materiałów promocyjnych wewnętrznych (SIW) oraz zewnętrznych,

· Aktywna współpraca z pozostałymi działami w firmie,

· Rozbudowa stron internetowych we współpracy z agencjami IT,

· Zastrzeganie znaków towarowych,

· Działania PR i CSR.

Czego oczekujemy?

· Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

· Kreatywność,

· Zaangażowanie, rzetelność i odpowiedzialność,

· Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

· Dyspozycyjność,

· Umiejętność obsługi komputera,

· Prawo jazdy kat. B,

· Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

19 mar 2024;   from: www.olx.pl