Mechanik samochodowy

4 800 zł - 10 000 zł jeden miesiąc
Moto Budrex Sp. z o.o.Grunwaldzka 291
Białe Błota Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma Moto Budrex Sp. z o.o. o ponad 30 letniej ugruntowanej pozycji na rynku oponiarskim

zatrudni w Bydgoszczy przy ul. Grunwaldzkiej 291:

Mechanik samochodowy / Serwisant opon

Zakres obowiązków:

  • obsługa mechaniczna pojazdów samochodowych wszystkich marek

  • obsługa serwisowa pojazdów samochodowych wszystkich marek

  • obsługa kół i opon pojazdów samochodowych wszystkich marek

  • przeprowadzanie wszystkich napraw zgodnie z technologią naprawy;

  • dbanie o ład i porządek w miejscu pracy;

  • wykonywanie innych prac zleconych na rzecz serwisu

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe

  • chęć do pracy i nauki – doświadczenie mile widziane ale jego brak nie dyskwalifikuje

  • sumienność, uczciwość

  • umiejętność sprawnego organizowania sobie pracy,

  • znajomość obsługi komputera diagnostycznego KTS lub chęć do nauki obsługi

  • umiejętność pracy w zespole

  • czynne prawo jazdy B

Co oferujemy:

  • stałą pracę w stabilnej firmie

  • wynagrodzenie podstawowe + prowizja od usług

  • bogaty pakiet socjalny

2 paź 2023;   from: www.olx.pl