Praca ogólnobudowlane

30 zł - 50 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Pniewy Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac murarskich.
  • Praca przy budowie budynków stanu surowego.
  • Murowanie różnego typu materiałów (np. bloczki betonowe, silikaty).
  • Prace związane z wykonywaniem fundamentów, ścian i innych elementów budowy.
  • Prace ogólnobudowlane, w tym szalunki, zbrojenie i rozbiórki.
  • Praca na terenie budowy, dbanie o porządek.
  • Wykonywanie izolacji pod mury.
  • Czytanie projektów technicznych.
  • Praca w zespole oraz samodzielność.
  • Praca przy różnorodnych projektach budowlanych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako murarz.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Sprawność fizyczna i wytrzymałość.
  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Zdolność do samodzielnej organizacji pracy.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentacji budowlanej.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Brak problemów z alkoholem.
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę.
  • Chęć do nauki i pracy w zawodzie murarza.
22 kwi 2024;   from: www.olx.pl