Przyjmę do pracy w salonie podłóg JAWOR PARKIET Poznań FRANOWO -M1

4 000 zł - 10 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Poznań Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Opis:

  • Mamy do zaoferowania

Umowę o pracę

Stabilny system wynagradzania: płacę podstawową, premię, prowizję adekwatną do osiąganych wyników sprzedażowych

Wynagrodzenie zawsze na czas

Gwarancję stabilnego zatrudnienia

Dopłaty do Karty Multisport uprawniających do ćwiczeń w największej bazie obiektów sportowych w Polsce (4000 obiektów sportowych siłownie, baseny itp. w 650 miastach Polski na preferowanych warunkach,

Szkolenie produktowe i sprzedażowe. które pozwolą na uzyskanie szybkiej samodzielności i pomogą w realizacji zadań sprzedażowych,

Pracę w zespole fachowców i specjalistów, dającą wiele satysfakcji motywującą do ciągłego rozwoju i osiągania coraz lepszych wyników,

Szansę rozwoju zawodowego u lidera w branży na rynku w Polsce, Osobom ambitnym i zaangażowanym, chcącym coś zmienić w swoim życiu,

Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

Czego szukamy w kandydatach: Umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych, Komputer nie może być Ci obcy Excel pracujemy w poczcie Gmail i programach Word(głównie Excel Łatwości nawiązywania kontaktów szczycimy się tym, że utrzymujemy dobre relacje z naszymi klientami i chcemy podtrzymywać tę tradycję, . Umiejętności pracy w zespole, Znajomość asortymentu z branży: podłogi drewniane, winylowe, laminowane materiały wykończeniowe lub jest mile widziana . PROSIMY ABY NIE PISAŁY DO NAS OSOBY BEZ JAKIEGOKOLWIEK DOŚWIADZENIA -NAJISTOTNIEJSZE JEST DLA NAS ABY KANDYDAT MIAŁ DOŚWIADCZENIE W KONTAKCIE Z KLIENTEM,ARCHOTEKTEM ITP.

Czym będziesz się zajmował: Obsługa klientów w specjalistycznym salonie wykończenia wnętrz .Doradztwo techniczne .Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej

9 mar 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

Opis: Zatrudnię do pracy sezonowej- sprzedawca truskawek os. Warszawskie Poznań. Więcej szczegółów pod nr telefonu.
4 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Poznań
2 121 zł 2 300 zł jeden miesiąc
Opis: Rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku poszukuje osób do pracy przy sprzątaniu obiektu położonego w Poznaniu przy centrum handlowym Franowo. Praca polega na sprzątaniu pomieszczeń biurowych w godzinach popołudniowych. Poszukujemy osób ...
rok temu
2 121 zł 2 300 zł jeden miesiąc
Opis: Rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku poszukuje osób do pracy przy sprzątaniu obiektu położonego w Poznaniu przy centrum handlowym Franowo. Praca polega na sprzątaniu pomieszczeń biurowych w godzinach popołudniowych. Poszukujemy osób ...
rok temu
  • Solid Security Sp. z o.o.
  • Poznań
Opis: ​ Zakres obowiązków: Obsługa komputera Zapobieganie kradzieżom mienia Dokonywanie obchodów terenu Wymagania: Kultura osobista Niekaralność Chęci do pracy Umiejętność obsługi komputera Doświadczenie w pracy w ochroni Oferujemy: Pracę od zaraz! Gotów ...
19 dni temu