Pracownik gospodarczy

2 121 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Kozienice Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Opis:

Firma ALPAR Artur i Piotr Kowalscy Spółka Jawna poszukuje osób na stanowisko: Pracownik gospodarczy.

Opis stanowiska:

  • prace gospodarcze,

  • prace ogrodniczo - porządkowe.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B

  • motywacja do pracy

  • umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

    Oferujemy:

  • możliwość odbycia stażu

  • praca na 1/2 etatu

20 mar 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • LeasingTeam Group
  • Kozienice
4 600 zł 5 600 zł jeden miesiąc
Opis: LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu ...
5 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kozienice
Opis: Farma Iluzji Park Rozrywki i Edukacji poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownik Techniczny - Złota Rączka w zakresie budowlanym, hydraulicznym i elektrycznym. Miejsce pracy: Farma Iluzji Mościska 9 08-455 Mościska WYMAGANIA: zdolności manualne, ...
rok temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kozienice
Opis: Firma zatrudni osoby do pracy w charakterze pracownika ochrony w Kozienicach . Wymagania: dyspozycyjność, niekaralność, orzeczenie o niepełnosprawności jako warunek konieczny. Praca na pełny etat. Kozienice tel. 57*****47
5 miesięcy temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kozienice
4 500 zł 6 000 zł jeden miesiąc
Opis: Witam, przyjemne 2-3 chłopaków do pracy przy montażu ogrodzeń,sumiennych solidnych i znających temat ogrodzeń. Stawka godzinowa uczciwa. Nie szukam godzinowcow tylko ludzi którzy pracują i zarabiają uczciwe, płacę solidnie. Tel . 66*******83 Wyjazd ...
2 godziny temu