Pracownik gospodarczy-Wrocław, ul. Graniczna

Osoba fizyczna (prywatna)
Wrocław Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości.

Firma porządkowa zatrudni Pracownika gospodarczego

Praca dodatkowa dla każdego!

Miasto: Wrocław, ul. Graniczna

Godziny pracy: od 7.00 do 15.00, od pon. do pt.

GŁÓWNE ZADANIA:

• sprzątanie całoroczne polegające na utrzymaniu w czystości zewnątrz budynku:

-koszenie,

-grabienie,

-zamiatanie,

-drobne prace konserwatorskie

-odśnieżanie w okresie zimowym

WYMAGANIA:

• umiejętność posługiwania się narzędziami i urządzeniami wykorzystywanymi do prac gospodarczych

• chęć do pracy oraz zaangażowanie

• gotowość rozpoczęcia pracy od zaraz

OFERUJEMY:

• umowę zlecenie, wynagrodzenie: 3600 zł netto/ 1 miesiąc

• stabilną pracę

• wsparcie Koordynatora

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż dane wskazane w art. 22(1) § 1 Kodeksu pracy oraz danych w zakresie wizerunku, podanych przeze mnie dobrowolnie w formularzu rejestrowym i w dokumentach aplikacyjnych, przez Administratora danych, w związku z prowadzoną przez niego rekrutacją na którą składam swoją aplikację.

Oświadczam, że wiem, że Administratorem jest INWEMER System sp. z o.o. www.inwemer.pl, a moje dane osobowe podane dobrowolnie będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji i zostaną usunięte po jej zakończeniu, i że mam prawo, w dowolnym momencie oraz w dogodny dla siebie sposób, do żądania dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do uzyskania kopii tych danych, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, do przenoszenia tych danych, a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie

22 kwi 2024;   from: www.olx.pl