Poszukiwany Monter Kotłów grzewczych!

6 000 zł - 10 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Białystok Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma MR Energy Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego i odpowiedzialnego montera do naszego zespołu. Jeśli masz doświadczenie w montażu kotłów grzewczych (głownie pomp ciepła) i chciałbyś być częścią dynamicznego środowiska, zapraszamy do aplikowania.

Obowiązki:

  • Montaż kotłów grzewczych (głównie pomp ciepła) według instrukcji i norm technicznych,

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z montażem,

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia efektywnego wykonania prac,

  • Zachowanie wysokich standardów bezpieczeństwa i jakości podczas pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu kotłów grzewczych,

  • Znajomość podstawowych norm i przepisów dotyczących instalacji ciepłowniczych,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i rysunków technicznych,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność,

  • Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem.

  • Możliwość wyjazdów na montaże do Niemiec

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu,

  • Wynagrodzenie 60******00 zależne od doświadczenia i od wykonywanej pracy

13 lut 2024;   from: www.olx.pl